Atribuită Cumpărare directă

Capsator capsatoare profesional metal cu carcasa plastic Capacitate de capsare: 100 de coli Capse 23/10 23 / 10 1000 bucati cutie capacitate capsare intre 40 70 coli B4U Capse 23/13 23 / 13 1000 bucati cutie capacitate capsare intre 60 100 coli B4U

Număr anunț
DA26475620
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30197320-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115,80 RON
Valoare atribuită
115,80 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
05.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115,80 RON

din 115,80 RON estimat