Atribuită Cumpărare directă

1 Prosop bucatarie Alyshor rola 60 2 Cos pubela 10l buc 1 3 Dispenser prosop maxi alb Vialli buc 2 4 Hygenium gel dezinfectant 5l buc 4 5 Kit inlocuire trusa sanitara buc 3 6 Stingator auto reincarcabil buc 1 1 Cos hartie sterk buc 3 2 Cos pubela birou nr.3 buc 11 3 Suport pentru hartie igienica alb buc 5 4 Dozator sapun lichid mic buc 15 5 Asevi dezinfectant 750 Gerpostar plus buc 10 6 Hartie igienica El Capitan 2str 10role set 32 7 Hartie prosop 350g Brio buc 12 8 Cloret universal 1l buc 8 9 Mop bumbac 220g buc 12 10 Pastile rezervor WC 4/set albastru set 4 11 Clin geam spray multishine buc 2 12 Pur 750ml aloe vera buc 2 13 Domestos 750ml fresh pine buc 6 14 Saci menaj 35l rola 30 15 Saci menaj Economic 35l Oti rola 2 16 Saci menaj 60l grosi rola 4 17 Cif crema 500ml eucalipt buc 3 18 Cif crema 500ml original buc 3 19 Detergent Ajaxl 1l lavanda&magnolie buc 4 20 Detergent automat Savex 2in1 fresh 2kg buc 1 21 Rezerva mop rotativ Parex buc 4 22 Lavete albe bumbac 40/40 buc 10 23 Sanytol dezinfectant pardoseli si suprafete 1l buc 10 1 Banda marcare rosie role 1 2 Prosop bucatarie Alyshor rola 30 1 Manusi examinare latex natural nepudrate L 100/cut cut 2 2 Hartie igienica El Capitan 2str 10role set 3 3 Hartie prosop 350g Brio buc 3

Număr anunț
DA26485089
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA LISA (CUI 29404864)
Furnizor / câștigător
PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.140,79 RON
Valoare atribuită
4.140,79 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.140,79 RON

din 4.140,79 RON estimat