Atribuită Cumpărare directă

7026983 SEMINTE GAZON UNIVERSAL STARSEM 10KG 2 BUC 7020756 THUJA OCCIDENTALIS SMARAGD H100-120CM 25 BUC 7058055 INGRASAMANT GAZON TOAMNA MR GARDEN 10KG 2 BUC 7027670 INGRASAMANT PT ARBUSTI ORNAMENTALI 3KG 1 BUC 7027370 FERTILIZATOR CONIFERE 1KG 4 BUC 7027651 INGRASAMANT GRANULAT PT TRANDAFIRI 1KG 2 BUC 1040986 TURBA ROSIE 50 L 4 BUC

Număr anunț
DA26494182
Autoritate contractantă
Comuna Pardina (CUI 4508835)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.503,17 RON
Valoare atribuită
1.503,17 RON
Data publicării
02.10.2020 00:00
Data finalizării
03.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.503,17 RON

din 1.503,17 RON estimat