Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii la acoperisul postului de politie Suletea, conform ofertei inaintate in urma publicarii anuntului de publicitate din SICAP.

Număr anunț
DA26484459
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI (CUI 4226338)
Furnizor / câștigător
FIPLEMENT SAMARITEANS CONSTRUCT S.R.L. (CUI 38632136)
Cod CPV
45261210-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.264 RON
Valoare atribuită
44.264 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
05.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.264 RON

din 44.264 RON estimat