Atribuită
Cumpărare directă
Necesar produse papetarie Primaria Malu DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI PT INCOPCIAT NOKI DIVERSE CULORI 4820 300 CAPSE MAPED NR. 26/6, 1000 BUC/CUT 324605 5 TONER COMPATIBIL HP 1022 RETECH Q2612A/FX10 RTHQ2612A 1 FOLIE PROTECTIE NOKI 4830 500 DOSAR 1/1 ALB PENTRU INCOPCIAT P01715 100 HARTIE COPIATOR OPTIMA A4 200G/MP, 250COLI/TOP OPTIMA200G 1 HARTIE COPIATOR SKY COPY A4 80G/MP SKYCOPYA4 10
- Număr anunț
- DA26484574
- Autoritate contractantă
- COMUNA MALU (CUI 16048420)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI 9098809)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 414,96 RON
- Valoare atribuită
- 414,96 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.