Atribuită Cumpărare directă

Cartuse de toner : HP 43 (model echipament HP 9040) = 1 buc, HP 53 (model echipament HP P2015) = 2 buc, Xerox 106R01277(model echipament Xerox WC5020) = 5 buc, Canon CEX14= 2 buc, HP85 sau CE285 (model echipament HP m1212nf) = 1 buc, HP26 (model echipament HP m402n) 1 buc, Canon C-EXV33 (model echipament Canon iR2530)= 1 buc, Kyocera TK-7105 (model echipament Kyocera TASKalfa 3011i) = 1 buc, Kyocera TK-7205 (model echipament Kyocera TASKalfa 3511i) = 1 buc, Lexmark X860H21G (model echipament Lexmak X860) = 1 buc.

Număr anunț
DA26484776
Autoritate contractantă
APIA - CENTRUL JUDETEAN DAMBOVITA (CUI 20853223)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.452,17 RON
Valoare atribuită
2.452,17 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.452,17 RON

din 2.452,17 RON estimat