Atribuită Cumpărare directă

Aceasta achizitie tine loc de comanda ferma si s-a initiat in baza necesarului de materiale sanitare pt luna octombrie 2020.Adresa de livrare: Magazia de mat sanitare - Timisoara, Bdul 16 Decembrie 1989 nr. 22-24 Se doresc 100 buc octopusuri 2-30 cai si 75 buc octopusuri 3 cai

Număr anunț
DA26508123
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
Cod CPV
33141240-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.325 RON
Valoare atribuită
3.325 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.325 RON

din 3.325 RON estimat