Atribuită
Cumpărare directă
Coprorecoltoare din plastic (PP) cu lopatica si capac rosu, transparente. Capacitate 20 ml. Lamele microscop, 20x20mm, fabricate din sticla borosilicata clara, ultratransparenta. Cutii petri din plastic, confectionate din polistiren cristal, ultratransparente, foarte plate, permit uniformizarea perfecta a mediului in placa, sterilizate cu raze gamma, 90x15 mm Containere recoltoare urocultoare recipiente universale pentru urina, sputa si alte fluide biologice, recipiente recoltare probe,60ml, STERILE cu raze gamma, ambalate individual. Pipete Pasteur cu volum de 1ml, sterile gamma, gradate, cu bulb, de unica folosinta, fabricate din polietilena ultratransparenta, ambalate individual in folie transparenta cu fanta de deschidere superioara
- Număr anunț
- DA26483092
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI 15178082)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.531 RON
- Valoare atribuită
- 2.531 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.