Atribuită Cumpărare directă

TAMPLARIE PVC FARMACIA 2 - 3 USI

Număr anunț
DA26498623
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
RAMYPLAST SRL (CUI 26587163)
Cod CPV
44221000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.933,35 RON
Valoare atribuită
3.933,35 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.933,35 RON

din 3.933,35 RON estimat