Atribuită Cumpărare directă

Consultanta pentru elaborarea si depunerea Cererii de Finantare si incarcare in MY SMIS in baza ghidului de finatare POIM//9/1/Consolidarea capacităţii unităților de învățământ preuniversitar de stat în vederea gestionării situației de pandemie generată de virusul SARS-COV-2.

Număr anunț
DA26499512
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
Furnizor / câștigător
STAR CONSULTING & TRAINING SRL (CUI 16271650)
Cod CPV
72224000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.500 RON
Valoare atribuită
24.500 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.500 RON

din 24.500 RON estimat