Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de Raportarea progresului în implementarea proiectului, conform prevederilor contractului de finanțare in cadrul proiectului "Îmbunatațirea calitații vieții pentru locuitorii orasului Moldova Noua din zona adiacenta Scolii Gimnaziale Sofia Arcan " finanțat prin POR/2018/13/13.1/1/7 REGIUNI , cod SMIS 125798. Se vor respecta prevederile din Caietul de sarcini atasat.
- Număr anunț
- DA26499015
- Autoritate contractantă
- ORASUL MOLDOVA NOUA (Primaria orasului Moldova Noua) (CUI 3227955)
- Furnizor / câștigător
- BUSINESS ANALYSIS & STRATEGY CONSULTING SRL (CUI 28421336)
- Cod CPV
- 79994000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 128.000 RON
- Valoare atribuită
- 128.000 RON
- Data publicării
- 05.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.