Atribuită Cumpărare directă

Trusa sanitara respecta prevederile Ordinului Ministrului Sanatatii si Familiei nr. 427 din 14 iunie 2002 publicat in M. Of. nr. 531/22 iul. 2002 si Hotararii Guvernului nr. 911 / 2005. Certificatul de inregistrare al produsului nr. RO/S-062-110/04.12. 2007 eliberat producatorului de Ministerul Sanatatii Publice corespunde cerintelor ITM. • Cutie din material plastic, etanșă, cu colțuri rotunjite - 1 buc • Foarfece cu vârfuri boante - 1 buc • Garou 50 cm - 1 buc • Deschizător de gură din material plastic - 1 buc • Dispozitiv de respirație gură la gură - 1 buc • Pipă Guedel mărimea 4 - 1 buc • Pipă Guedel mărimea 10 - 1 buc • Mănuși de examinare, pereche - 4 buc • Pahare de unică folosință - 5 buc • Batiste de hârtie cu soluție dezinfectantă - 10 buc • Atele din material plastic - 2 buc • Feși din tifon mici 5 cm/4 m - 5 buc • Feși din tifon mari 10 cm/5 m - 3 buc • Bandaj triunghiular I = 80 mm - 2 buc • Vată hidrofilă sterilă, pachet A 50 g - 2 buc • Ace de siguranță - 12 buc • Leucoplast 5 cm/3 m - 1 buc • Leucoplast 2,5 cm/2,5 m - 1 buc • Alcool sanitar 200 ml - 1 buc • Comprese sterile 10 cm/8 cm x 10 buc. - 10 set • Pansament individual 2 cm/6 cm - 10 buc • Pansament cu rivanol 6 cm /10 cm - 5 buc • Plasture 6 cm/50 cm - 1 buc • Creion - 1 buc • Caiet a 50 de pagini - 1 buc • Broșură cu instrucțiuni de prim ajutor - 1 buc • Rivanol soluție 10/00, 200 ml - 1 buc • Apă oxigenată sau perogen - 1 buc • Alcool iodat 200 ml de prim ajutor fixa Prima

Număr anunț
DA26487609
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 CUGIR (CUI 12828202)
Furnizor / câștigător
B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
Cod CPV
33141623-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
556 RON
Valoare atribuită
556 RON
Data publicării
02.10.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

556 RON

din 556 RON estimat