Atribuită Cumpărare directă

KM BIZHUB C250i + DF632 + DK516 + SET TONERE

Număr anunț
DA26570611
Autoritate contractantă
COMUNA SARAIU (CUI 5874273)
Furnizor / câștigător
MAGENTA SYSTEM S.R.L. (CUI 11794217)
Cod CPV
30120000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.640,34 RON
Valoare atribuită
14.640,34 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.640,34 RON

din 14.640,34 RON estimat