Atribuită
Cumpărare directă
Salopetă tercot verde cu dungi reflectorizante inscripționate „Spații verzi” = 153 buc. - 3 buc. mărimea 40 - 8 buc. mărimea 42 - 14 buc. mărimea 44 - 12 buc. mărimea 46 - 35 buc. mărimea 48 - 39 buc. mărimea 50 - 18 buc. mărimea 52 - 11 buc. mărimea 54 - 4 buc. mărimea 56 - 3 buc. mărimea 58 - 1 buc. mărimea ( P 44 și B 40) - 1 buc. mărimea ( P 46 și B 48) - 1 buc. mărimea ( P 48 și B 46) - 1 buc. mărimea ( P 50 și B 44) - 1 buc. mărimea ( P 50 și B 48) - 1 buc. mărimea ( P 54 și B 46) Salopetă tercot albastră cu dungi reflectorizante inscripționate “Coloana Auto” = 17 buc. - 1 buc. mărimea 42 - 3 buc. mărimea 44 - 1 buc. mărimea 46 - 4 buc. mărimea 48 - 2 buc. mărimea 50 - 4 buc. mărimea 52 - 2 buc. mărimea 54 Salopetă tercot cu pieptar cu dungi reflectorizante culoare albastră inscripționate „F.T.T.I.S.V.” = 30 buc. - 2 buc. mărimea 42 - 1 buc. mărimea 44 - 1 buc. mărimea 46 - 7 buc. mărimea 48 - 2 buc. mărimea 50 - 8 buc. mărimea 52 - 5 buc. mărimea 54 - 2 buc. mărimea 56 - 1 buc. mărimea 58 - 1 buc. mărimea 64 PENTRU SECTIA SPATII VERZI
- Număr anunț
- DA26533283
- Autoritate contractantă
- SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
- Furnizor / câștigător
- ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
- Cod CPV
- 18114000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.132 RON
- Valoare atribuită
- 13.132 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.