Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de protecție completă pentru stații de lucru și servere impotriva factorilor de risc cibernetici, conform descrierii din oferta operatorului economic. Contractul se va incheia pana la 31.12.2020 si se va prelungi prin unul sau mai multe acte aditionale in anul 2021 corespunzator cantitatii achizitionate.
- Număr anunț
- DA26567022
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 48222000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.888 RON
- Valoare atribuită
- 6.888 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.