Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de paza si protectie in comuna Ostroveni cu 3 agenti de paza si AUTOTURISM pentru patrulare pe raza comunei.Pază și supraveghere a obiectivelor economice, a instituțiilor, a spațiilor construite, a depozitelor, a obiectivelor bancare, a terenurilor și imobilelor aparținând persoanelor; • Control acces pentru sedii de firme și instituții, unități de producție, magazine, depozite, reprezentanțe, unitați de asistența medicala, reședințe, hoteluri, etc; • Consultanță privind evaluarea protecției și securității, bunurilor și valorilor;
- Număr anunț
- DA26556934
- Autoritate contractantă
- Comuna Ostroveni (CUI 4554254)
- Furnizor / câștigător
- AHURA SECURITY S.R.L. (CUI 42002929)
- Cod CPV
- 79713000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.336 RON
- Valoare atribuită
- 30.336 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.