Atribuită Cumpărare directă

Panou Avizier cu 10 Rame click A3 montate pe suportul 1800 x 1000 mm din alumniu compozit personalizat cu elemnete de identitate vizuala conform ofertei inregistrat la sediul nostru cu nr. 10356/1/01.10.2020

Număr anunț
DA26517652
Autoritate contractantă
ORASUL JIMBOLIA (CUI 2502763)
Furnizor / câștigător
ALCHEMY S.R.L. (CUI 18151332)
Cod CPV
30192170-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.220 RON
Valoare atribuită
1.220 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.220 RON

din 1.220 RON estimat