Atribuită
Cumpărare directă
Spatiu publicitar in editia tiparita a ziarului Delta in limita a 500 cmp lunar, interior alb/negru, in care pot fi publicate anunturi, stiri, reportaje, machete si informari publice, conform comenzilor transmise de cumparator. Spatiul publicitar lunar neutilizat se reporteaza si poate fi folosit de cumparator pana la data expirarii contactului.
- Număr anunț
- DA26515832
- Autoritate contractantă
- Comuna Ceatalchioi (Primaria Com Ceatalchioi) (CUI 4508746)
- Furnizor / câștigător
- DELTA MEDIASTANDARD SRL (CUI 25084511)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.