Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE : TLD 18W/840 NW G13 (25) BUC 300 5,00 STARTER S2 4-22W (25) BUC 150 1,48

Număr anunț
DA26576221
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
31519000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.722 RON
Valoare atribuită
1.722 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.722 RON

din 1.722 RON estimat