Atribuită Cumpărare directă

Capac pentru camine de vizitare, Clasa D 400, ECOTOP, rotund, fara ventilatie, cu dispozitiv de blocare cu arc din otel inoxidabil, cu garnitura de amortizare, inaltimea ramei: 150 mm, capac din fonta, rama din fonta si beton. Capac pentru camine de vizitare, Clasa B 125, ECOROAD, rotund, fara ventilatie, cu doua dispozitive de insurubare, inaltimea ramei: 80 mm, capac din fonta, rama din fonta

Număr anunț
DA26501277
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI 2684940)
Furnizor / câștigător
Meierguss Sales & Logistics GmbH & Co.KG (CUI 815226556)
Cod CPV
44423750-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.041 RON
Valoare atribuită
36.041 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.041 RON

din 36.041 RON estimat