Atribuită
Cumpărare directă
Manusi examinare nepudrate( 5 cutii m , 5 l) .Scutec tip chilot absorbant, recomandat pentru incontinenta medie si grava marimea L. Scutece adulti- Caracteristicile principale ale produsului : Indicator detectare umezeala : Indicatorii galbeni de pe scutecele pacientului arată cât de umede sunt scutecele fără a le scoate, atunci cand se detecteaza umezeala se transformă în albastru, acesta fiind semnalul ca trebuie schimbate.. Absorbtia rapida – pielea pacientului este mentinuta continuu uscata. Datorită stratului verde special pentru Incoped, umezeala este rapid absorbită, dispersată în scutece și blocată.
- Număr anunț
- DA26511570
- Autoritate contractantă
- CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE SF. ANTIM IVIREANUL (CUI 25570961)
- Furnizor / câștigător
- IGEMAX ACTIVE SRL (CUI 37625505)
- Cod CPV
- 18424000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 880,30 RON
- Valoare atribuită
- 880,30 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.