Atribuită
Cumpărare directă
1 Rulouri bumbac 25 20.00 500.00 595.00 2 Ac chirurgical cu fir de naylon nr. 5/0 10 21.00 210.00 249.90 3 Lame bisturiu u.f. nr. 11.12 6 25.00 150.00 178.50 4 Snur retractie 20 50.00 1,000.00 1,190.00 5 Ciment pentru cimentari provizorii TEMPBOND 20 60.00 1,200.00 1,428.00 6 Gel anestezic local IOLITE 18 42.00 756.00 899.64 7 Aliaj dentar pentru punti si ceramica fara NI MICROLIT 3 755.00 2,265.00 2,695.35 8 Ceara ocluzata tip baton ( 20 buc/cut) 16 30.00 480.00 571.20 9 Creuzete pi dental his 15 21.00 315.00 374.85 10 Lichid pentru rasina termobaropolimerizabila pentru fatete SUPERPONT 5 25.00 125.00 148.75 11 Nisip sablat 50. 110.250 20 14.20 284.00 337.96 12 Pasta lustru ceramica 2 113.00 226.00 268.94 13 PASTA LUSTRU PENTRU ACRILAT (GEL DE CULOARE ROZ) 8 22.00 176.00 209.44 14 Placa de baza foto ptr. Linguri 8 133.00 1,064.00 1,266.16 15 Rasina acrilica termopolimerizabila pentru proteze mobile + lichid SUPERACRIL PLUS 6 79.00 474.00 564.06 VALOARE TOTALA 9,225.00 10,977.75
- Număr anunț
- DA26504065
- Autoritate contractantă
- Centrul Medical De Diagnostic Si Tratament Ambulatoriu "Dr. Nicolae Kretzulescu (CUI 4267079)
- Furnizor / câștigător
- TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
- Cod CPV
- 33141800-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.222,50 RON
- Valoare atribuită
- 9.222,50 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.