Atribuită
Cumpărare directă
Denumirea calificării - Tehnician urbanism si amenajarea teritoriului Tipul programului - Calificare Durata de pregătire – 1080 ore, din care: • pregătire teoretică - 360 ore • pregătire practică - 720 ore Locul desfasurarii cursului – Bacau, str.Martir Horia nr.15, et.I, sala curs.
- Număr anunț
- DA26519577
- Autoritate contractantă
- COMUNA URECHESTI (CONSILIUL LOCAL URECHESTI) (CUI 4352700)
- Furnizor / câștigător
- ARHIPROIECT SRL (CUI 14681026)
- Cod CPV
- 80531200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.