Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparare si de intretinere a statiei de producere oxigen SAMARAS MO2CSS 2150, care includ urmatoarele operatiuni: 1 - inlocuire filtru aer compresor - 1 buc 2 - inlocuire filtru ulei compresoor - 1 buc 3 - inlocuire ulei compresor cu surub 4 litri 4 - verificare etansari futune de presiune aer si ulei 5 - verificare si strangere conexiuni electrice de forta si de comanda compresoare 6 - curatare interior compresoare 7 - curatare radiatoare de racire compresoare 8 - verificare elemente de protectie si de siguranta compresoare 9 - resetare contoare service compresor 10 - verificare curea antrenare compresor 11 - reparare uscator aer prin absorbtie 12 - verificare statie producatoare de oxigen 13 - verificare valve pneumatice statie producatoare oxigen 14 - verificare conexiuni electrice statie producatoare oxigen 15 - verificare si resetare contoare service pt statia producatoare de oxigen 16 - inlocuire cartuse filtrante model AF 0186 tip M - 1 buc 17 - inlocuire cartuse filtrante model AF 0186 tip S - 1 buc 18 - inlocuire cartuse filtrante model AF 0186 tip CA - 1 buc 19 - verificare purje automate
- Număr anunț
- DA26508321
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
- Furnizor / câștigător
- MED IND ENGINEERING S.R.L. (CUI 40345238)
- Cod CPV
- 50531300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.797 RON
- Valoare atribuită
- 1.797 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.