Atribuită
Cumpărare directă
100 bucăți (file) bonuri valorice de carburant auto (benzină fără plumb, cifra octanică 95), broșate în carnete de 25 file fiecare, valoarea nominală a unei file fiind de 50 RON cu TVA. Carnetele de bonuri valorice vor fi emise gratuit, fără a se percepe costuri de imprimare. Perioada de valabilitate a bonurilor valorice să fie nelimitată. BVC trebuie să fie acceptate în toate stațiile de distribuție carburanți OMV și PETROM de pe întreg teritoriul României. Carnetele pentru bonuri valorice vor respecta prevederile Ordinului nr. 231/27.08.1999 al Ministerului Industriei și Comerțului pentru aprobarea „Instrucțiunilor privind tipărirea, primirea, eliberarea, gestionarea și circulația bonurilor de valoare pentru carburanți auto”, cu modificările și completările ulterioare.
- Număr anunț
- DA26532217
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC COMUNITAR LOCAL DE EVIDENTA A PERSOANELOR BRASOV (CUI 17773744)
- Furnizor / câștigător
- OK BOBO (CUI 15138150)
- Cod CPV
- 09132000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.202 RON
- Valoare atribuită
- 4.202 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.