Atribuită Cumpărare directă

SE INTENTIONEAZA A SE ACHIZITIONA RECHIZITE SCOLARE PENTRU GRADINITA SFANTUL NICOLAE DIN COMUNA 1 DECEMBRIE JUDETUL ILFOV

Număr anunț
DA26511047
Autoritate contractantă
COMUNA 1 DECEMBRIE (CUI 4505588)
Furnizor / câștigător
OMFAL EDUCATIONAL SRL (CUI 23655247)
Cod CPV
39162110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.492,34 RON
Valoare atribuită
11.492,34 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.492,34 RON

din 11.492,34 RON estimat