Atribuită Cumpărare directă

Achizitie materiale curatenie in conformitate cu oferta transmisa la anuntul de publicitate nr. ADV1172659. Servetele de hartie , masa 25x25 ,albe, pachet a 100 buc/ pachet -cantitate:1000 pachete

Număr anunț
DA26513647
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UM 02605 Bucuresti (CUI 4221110)
Furnizor / câștigător
TARGET POINT SRL (CUI 21948100)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat