Atribuită Cumpărare directă

Espressor Automat De'Longhi Magnifica 22.360 S, 1450 W, 15 bar, Display Lcd, Cappuccino, Argintiu

Număr anunț
DA26502589
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39711310-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.890,75 RON
Valoare atribuită
1.890,75 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.890,75 RON

din 1.890,75 RON estimat