Atribuită Cumpărare directă

OFERTA Numar anunt: ADV1174026 ANVELOPE ALL SEASON KUMHO SOLUS 4S HA 31 - 185/65 R15 88T 4 BUC X 164=656.00 ANVELOPE ALL SEASON MATADOR MPS 400 VARIANT - 205 /75 R16C - 110/108R = 4 X 360=1440.00 La livrare produsele vor fi insotite de: - factura fiscala; - certificate de conformitate; - certificate de garantie. LIVRAREA LA BENEFICIAR. MONTAREA, ECHILIBRAREA SE VA FACE LA LA PUNCTUL DE LUCRU DIN B-DUL DEM RADULESCU, NR.32 DE PE RAZA MUNICIPIULUI RAMNICU VALCEA- SC NURVIL TUNING SRL, CU MONTAJ SI ECOTAXA INCLUSE IN PRET. Plata se va efectua in termen de 30 zile prin OP de la primirea produsului. Valabilitate oferta 30 zile.

Număr anunț
DA26518927
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
NURVIL TUNING SRL (CUI 15903929)
Cod CPV
34350000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.096 RON
Valoare atribuită
2.096 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.096 RON

din 2.096 RON estimat