Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparare aparate de aer conditionat monosplit C.L. Lehliu Gara; Constatare si reparare aparat monosplit prin incarcare instalatie cu agent frigorific R410A - 0.9kg; Probe de buna functionare

Număr anunț
DA26502071
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA - CENTRUL JUDETEAN CALARASI (CUI 20771824)
Furnizor / câștigător
ELINSTAL SRL (CUI 15826826)
Cod CPV
50730000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
253,78 RON
Valoare atribuită
253,78 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

253,78 RON

din 253,78 RON estimat