Atribuită
Cumpărare directă
6984000186879 SET AUTOFORANT CAP PLAT SI SAIBA 4.2*14 100BUC/SET BUC 1.00*5.88 6984000112069 CUTIE CU DIBLU 8 SI SURUB BUC 1.00*9.24 5204396749320 BIT DE IMPACT PH2 50MM BENMAN BUC 1.00*6.72 4000146180259 BURGHIU PT METAL HSS-G DIN 338 ECO 2.5 BUC 10.00*2.27 5949004602733 VINCLU DE INBINARE 103903 000 BUC 30.00*1.34 5949034923501 ROATA PIVOTANTA CU FLANSA CU FRANA 75MM 50KG 628049 BUC 4.00*12.61 6984000120774 ROTILA METALICA 50MM BUC 4.00*6.72 5035048707302 SET COMBO DCD709+DCF809 18V XR DCK2062S2T BUC 1.00*1015.13 8413023231504 PROTECTIE PICIOR MOBILIER MARO M80 30*30 BUC 2.00*3.78 6984000017241 PIULITA DIN 934 ZN M6 BUC 160.00*0.05 6984000017906 SURUB CAP BOMBAT DIN 603 ZN M6*40 BUC 148.00*0.25 6984000101469 PICIOR ROTUND D38*80MM SAT AG BUC 4.00*5.46 6984000101049 PICIOR ROTUND D38*50MM SAT-AG BUC 8.00*5.04 6984000161500 SET AUTOFORANT CAP PLAT SI SAIBA 4.2*19(100 BUC/SET) BUC 1.00*7.14 6984000124826 SURUB R2 4 5*18 BUC 50.00*0.07 5204396709638 RULETA MAGNETICA CU AUTOBLOCARE 8M BENMAN BUC 1.00*45.38 8413023231566 PROTECTIE PICIOR MOBILIER ALB M80 28MM 23156 BUC 7.00*3.78 8413023231474 PROTECTIE PICIOR MOBILIER MARO M80 28MM 23147 BUC 7.00*3.78 5949064200283 CILINDRU AMPRENTA 26*10*32=68MM JAZZ BUC 1.00*33.61 5949064200269 CILINDRU AMPRENTA 26*10*26=62MM JAZZ BUC 2.00*31.09 6421937040138 COS GUNOI PEDALA 10L S BUC 10.00*27.73 5999880813136 SPACLU INTARITURA METALICA 60 BUC 1.00*6.30 9002588305530 SET 10 LAME CUTIT SB SK518MM SET 1.00*6.64 9002588402000 RASCHETA DURA AL LAM
- Număr anunț
- DA26502829
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST MARANATHA (CUI 18004633)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.047,48 RON
- Valoare atribuită
- 2.047,48 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.