Atribuită Cumpărare directă

PACHET DIVERSE ALIMENTE SI FRUCTE NUMAR DE REFERINTA: PACHET DIVERDE ALIMENTE SI FRUCTE PRET DE CATALOG: 1.027,15 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 15000000-8 Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2) DESCRIERE: CEREALE,PASTE FAINOASE,LEGUME CIORBA,SPANAC ,BANANE,STRUGURI,LAMAI,VERDEATA,SARE,BISCUITI TEDY

Număr anunț
DA26504739
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT MICUL PRINT (CUI 29347866)
Furnizor / câștigător
LUIGI SRL (CUI 2517969)
Cod CPV
15000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.027,15 RON
Valoare atribuită
1.027,15 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.027,15 RON

din 1.027,15 RON estimat