Atribuită
Cumpărare directă
Pachet consumabile stomatologie conform ADV1163386 format din: Oglinzi Dentare INOX plane, marimea #4, #5 Buc 200 3.71 742.00 Sort HDPE grosime 15mn 71x120cm Alb, 100buc/set Set 20 41.42 828.40 Kavitan Plus 15 g pulbere + 15 ml lichid Prezentare: pudra 15g , lichid 15 ml Set 40 89.58 3583.20 HYDROCAL hidroxid de calciu 10 g Buc 20 30.25 605.00 DISC DIAMANTAT 2 FETE Buc 25 14.85 371.25 Burete montat Buc 28 7.96 222.88 "Pasta fix 10 ml Pastă cu vascozitate optima folosita pentru a sprijini ceramica in timpul arderii sau cristalizării. Usor de aplicat si de indepartat." Seringa 3 49.16 147.48
- Număr anunț
- DA26503919
- Autoritate contractantă
- Centrul Medical De Diagnostic Si Tratament Ambulatoriu "Dr. Nicolae Kretzulescu (CUI 4267079)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33141800-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.500,21 RON
- Valoare atribuită
- 6.500,21 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.