Atribuită Cumpărare directă

CABLU MYYM 3X2,5 (H05VV-F) T500 - 40 m PAVILION 3X6M 3602-S - 1 buc PERLA ALB PRIZA DUBL SCHUKO PROT PT-7PS - 4 buc

Număr anunț
DA26502172
Autoritate contractantă
Orasul Urlati (Consiliul Local) (CUI 2844189)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
31224400-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
496,03 RON
Valoare atribuită
496,03 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

496,03 RON

din 496,03 RON estimat