Atribuită
Cumpărare directă
Sonda transnazala triplulumen Radiotransparenta Trelumina CH16 - CU MONTARE ENDOSCOPICA: tub cu varf flexibil cu doua deschideri laterale si terminale,valva entru ventilatie, lumen pentru adminitrare nutitie enterala si lumen pentru decompresie gastrica CH16 Sonda speciala cu triplu lumen, biocompatibila, din poliuretan, utilizata pentru pacientii cu tulburari de motilitate gastrica. 1. lumen pentru nutrtia enterala la nivel jejunal, CH 9, lungime 150 cm, conector ENFit(comform cu noul cod de siguranta ISO 80369-3), mandren spiralat din otel inoxidabil acoperit cu teflon 2. lumen pentru aspiratia gastrica, CH 16, lungime 95 cm, adaptor conic universal 3. lumen pentru reglarea presiunii gastrice, CH 16, lungime 95 cm, adaptor conic mic - lungime totala a sondei 150 cm - scala de marcaj cu diviziuni a cate 5 cm - cateter pentru redirectionare (albastru) - adaptor Luer (albastru) pentru palnie - banda adeziva de fixare la nivelul nasului - 2 fiole cu lubrifiant (trigliceride cu lant mediu) cod produs 7981834 (conector ENFit) "ENFit - noul standard global pentru conectorii dispozitivelor de nutritie enterala. In 2015 a fost lansat un nou standard international pentru dispozitive enterale.
- Număr anunț
- DA26522093
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
- Furnizor / câștigător
- NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
- Cod CPV
- 33141641-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 490 RON
- Valoare atribuită
- 490 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.