Atribuită Cumpărare directă

vw 82782/1-filtru ulei- 22.01lei, 346411/1- filtru combustibil- 94.97lei, 82779/1- filtru aer - 45.17lei, 82616/1-filtru polen- 38.81lei, 122581-ulei motor- 144.25lei, Renault, 10365381-filtru aer- 79.04lei, 10367204- filtru combustibil-76.25lei, 343790-filtru ulei- 27.94lei, 10370735- filtru polen- 54.24lei, 741183-ulei motor 4l - 245.38lei / 2buc, 741182-ulei motor 1l - 32.60lei, 9301862-placute frana- 93.86lei

Număr anunț
DA26519130
Autoritate contractantă
ACMVOL DESIGN S.A. (CUI 33137064)
Furnizor / câștigător
UNIX AUTO SRL (CUI 10542416)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
954,52 RON
Valoare atribuită
954,52 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

954,52 RON

din 954,52 RON estimat