Atribuită Cumpărare directă

Produs pe bază de ethanol 75%, propan-2-ol 5%, clorură de benzalconiu 0,47%, glicerină,aloe vera,limonen,agent de îngroșare,apă dedurizată. Dezinfectantul gel este un produs pentru curățarea si dezinfectarea mâinilor,fără a fi necesară folosirea de apă și săpun.Are o consistență ușoară si uscare imediată. Formula sa specială îmbogățită cu alcool,glicerină,aloe vera și limonen conferă pielii hidratare și catifelare. Produsul este destinat populației,utilizat în dezinfecția mâinilor și suprafețelor de contact din spații private și zone de sănătate publică. Este recomandat în cabinetele medicale, spitale sau oriunde sunt necesare curățirea și igiena (acasă, serviciu,cabinete medicale,transport public, grădinițe, școli, tren,toalete,mânere de uși etc). Produsul este biodegradabil. Produs avizat de Ministerul Apărării Naționale - Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Medico-Militara "Cantacuzino" : Aviz Nr.104/20.08.2020 Efect: - bactericid - fungicid - virucid (Coronavirus uman)

Număr anunț
DA26503565
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU (CUI 18081199)
Furnizor / câștigător
MMTOP SAFE S.R.L. (CUI 42288350)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.475 RON
Valoare atribuită
1.475 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.475 RON

din 1.475 RON estimat