Atribuită Cumpărare directă

Teava PVC SN4 Multistrat DN 200*4,9 mufa inel, L=6m (KGEM) x 60 buc x 126,60 lei/buc

Număr anunț
DA26501563
Autoritate contractantă
SC SOIM CONS SRL (CUI 27251055)
Furnizor / câștigător
PROFELIS C&V SRL (CUI 16158695)
Cod CPV
44115100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.596 RON
Valoare atribuită
7.596 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.596 RON

din 7.596 RON estimat