Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de elaborare studiu de fezabilitate si studii de teren pentru investiția Extindere rețea de alimentare cu apa si canalizare menajera in Orașul Sovata, jud. Mureș, conform temei de proiectare nr. 13718/13.08.2020 Termen de presare: 60 de zile de la momentul emiterii ordinului de începere
- Număr anunț
- DA26503190
- Autoritate contractantă
- Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA MARKETING SRL (CUI 13261261)
- Cod CPV
- 79314000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 133.500 RON
- Valoare atribuită
- 133.500 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.