Atribuită
Cumpărare directă
MYDOCALM 150mg*30cpr, 30 CUTII ASPAVIM 36.2/11.8mg, 20 CUTII Indometacin 50mg*6supoz, 20 CUTII Ketotifen 1mg*30cpr - LPH, 40 CUTII SILIMARINA 150mg, 10 CUTII ALGOCALMIN 500 mg (METAMIZOLUM NATRIUM), 100 CUTII CLORHIDRAT DE DOPAMINA 5mg/ml, 2 CUTII CLORURA DE SODIU 0,9% 100 ml (NATRII CHLORIDUM),25 CUTII CODEINA FOSFAT 15mg,40 CUTII SPIRONOLACTONA 25mg * 50cpr,30 CUTII PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA26532459
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli Cronice Sebis (CUI 3861919)
- Furnizor / câștigător
- RUBICON PHARMACEUTICALS SRL (CUI 30099764)
- Cod CPV
- 33690000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.693,04 RON
- Valoare atribuită
- 2.693,04 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.