Atribuită Cumpărare directă

E124H02 D202 FILTRU ULEI - HENGST - 1 x 39,01 lei C 21 106 FILTRU AER - MANN-FILTER - 1 x 33,14 lei E90KP D164 FILTRU COMBUSTIBIL - HENGST FILTER - 1 x 29,46 lei

Număr anunț
DA26500819
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI 789401)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
42913000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
101,61 RON
Valoare atribuită
101,61 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

101,61 RON

din 101,61 RON estimat