Atribuită Cumpărare directă

PACHET FURNITURI: VARTA BAT.LONGL.POWER R6/ BU 1 14 50,54 JETXPERT 4L -20 C SOL.PAR BU 1 1 21,00 ICO RADIERA OVALA 2BUC/SE IF 1 2 4,18 TRAFFIC H.COP A4 80 GR/CU BU 4 5 218,20 BIC MARKER PERM/VF.ROT/NE BL 1 2 8,90 EDD MARKER PERM VF ROT/RO BU 2 1 12,58 PGN FILE PROT CRIST 40 MC SE 2 1 18,46 RTC BIBL.PP LUX NEG A4/7 BU 5 1 30,20 SANDISK USB/16GB CRUZER E BL 3 1 50,10 - ACHIZITIONATE CONFORM REFERATELOR DE NECESITATE NR. 2010/ 01.10.2020 ȘI 2052/ 06.10.2020

Număr anunț
DA26512461
Autoritate contractantă
Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
414,16 RON
Valoare atribuită
414,16 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

414,16 RON

din 414,16 RON estimat