Atribuită Cumpărare directă

CLOR, KOOBIC, 20L 4,00 bidon 49,90 RON DETERGENT DEZINFECTANT SUPRAFETE, KLINTENSIV, 5L 4,00 buc 119,90 RON DEZINFECTANT MAINI SI SUPRAFETE, SAFECLEAN, 5L (4,5KG) 3,00 buc 143,90 RON COADA LEMN MOP COLOR, SWEET HOME buc 5,00 MOP MICROFIBRA DIVERSE CULORI buc 5,00 MANUSI NITRIL ALBASTRE, L 100 BUC/CUTIE, BASIC AQL 1,5 cutie 1,00 MANUSI CAUCIUCATE M, HORECA per 3,00 MANUSI CAUCIUCATE S, HORECA per 3,00 MANUSI CAUCIUCATE L, STELLA per 3,00 PROSOAPE PLIATE VERZI 1 STRAT, 200 FOI, 20 SET/BAX SET 20,00

Număr anunț
DA26522132
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA IOAN BUJOR PETRESTII DE JOS (CUI 18022451)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.303,15 RON
Valoare atribuită
1.303,15 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.303,15 RON

din 1.303,15 RON estimat