Atribuită Cumpărare directă

1 CILINDRU C70 SET 1 32,77 32,77 2 MANER BUC 1 69,75 69,75 3 BROASCA TERMOPAN+CIL BUC 2 3,36 6,72 4 FY 2.5 ML 100 0,92 92,44 5 TEAVA 15/15/2 M 3 2,94 8,82 6 SAIBE FI 8-10 BUC 20 0,21 4,20 7 PIULITE M12 BUC 2 0,34 0,67 8 TEAVA 20/20 ML 6 4,20 25,21 9 BOILER 10 L BUC 1 260,50 260,50 10 SURUB M7.5X202 BUC 25 1,43 35,80 11 TEAVA 40*40*2 M 12 6,30 75,63 12 BURGHIU SDSPX450 SET 1 12,61 12,61 13 CABLU FI6 ML 20 2,52 50,42 14 BRIDE CABLU BUC 4 1,26 5,04 15 CABLU RUFE 10M BUC 4 4,20 16,81 16 INTINZATOR CABLU FI8 BUC 3 3,36 10,08 17 TEU BZ 1/2 BUC 1 5,46 5,46 18 NIPLU BZ 1/2 BUC 2 2,94 5,88 19 DOP 1/2 BUC 2 2,52 5,04 20 CONECTOR FI 20 BUC 8 4,20 33,61 21 COT FI20 BUC 8 0,50 4,03 22 ROBINET TR 1/2 BUC 2 8,41 16,81 23 ELEMENE FIX BOILER BUC 1 4,20 4,20 24 COT BZ 1/2 BUC 1 4,62 4,62 25 TEAVA PPR FI20/ 4M M 1 13,45 13,45 26 OLANDEZ PPR Q20 BUC 2 6,72 13,45 27 TEU Q16 BUC 1 14,29 14,29 28 TEU BZ 1/2 BUC 1 5,46 5,46 29 NIPLU BZ 1/2 BUC 1 2,94 2,94 30 SUPAPA BOILAR BUC 1 10,08 10,08 TOTAL= 846,79

Număr anunț
DA26550509
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Corabia (CUI 4286453)
Furnizor / câștigător
MONDO-MIXT SRL (CUI 1539080)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
846,79 RON
Valoare atribuită
846,79 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

846,79 RON

din 846,79 RON estimat