Atribuită Cumpărare directă

PANOU LEMN MOLID A 2000X400X27 MM BUC 10 USA EXT ALBA PANEL 98X198 PRAG AL DR BUC 6

Număr anunț
DA26512228
Autoritate contractantă
Scoala Profesionala Berzovia (CUI 28955580)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.210,25 RON
Valoare atribuită
4.210,25 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
10.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.210,25 RON

din 4.210,25 RON estimat