Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine : · Electrozi 2 mm inox - pret/kg - 85 Ron / 3.2 Kg x 272 Ron · Discuri de șlefuit 3M - pret/buc - 104 Ron / 5 buc x 104 = 520 Ron Discuri de șlefuit cu pasla - pret/buc - 52 Ron / 6 buc x 52 = 312 Ron · Discuri lamelare 115 mm - pret/buc 14 Ron / 30 buc x 14 = 420 Ron Discuri de slefuit lamelare 115 mm - pret/buc 38 Ron / 6 buc x 38 = 228 Ron Pasta de lustruit - pret/buc - 30 Ron / 2 buc x 30 = 60 Ron

Număr anunț
DA26524813
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA" TRAIAN DEMETRESCU (CUI 4554360)
Furnizor / câștigător
PRESTIGIOSA PRODCOM SRL (CUI 6779601)
Cod CPV
14622000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.812 RON
Valoare atribuită
1.812 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.812 RON

din 1.812 RON estimat