Atribuită
Cumpărare directă
Certificat SSL Essential Wildcard Specificatii: Protejarea domenilor fara www Recunoasterea de catre 99% din browsere Criptare pe 256 de biti Lungimea cheii de criptare de 2048 biti “Static seal” (sigiliu static) Suport pentru mai multe servere Politica de re-emitere nelimitata valabilitate 24 luni.
- Număr anunț
- DA26525492
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 79132100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.370 RON
- Valoare atribuită
- 2.370 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.