Atribuită
Cumpărare directă
foi consum mdicamente = 500 buc X 0,06 = 30 lei - foaie evolutie = 500 buc X 0,06 = 30 lei - foaie temperatura adulti = 1000 buc X 0,06 = 60 lei - foi spitalizare zi =1000 buc X 0,12 = 120 lei - foaie obs. clinica = 1000 buc X 0,24 = 240 lei - registru consultatii = 10 BUC X 26 = 260 lei - retete simple = 20 buc X 2 = 40 lei - NIR = 3 BUC X 7 = 21 lei - Chitantiere 013251 = 10 buc (fara tva) X 6 = 60 lei - Registru asistenti medicali 2 buc X 18 = 36 lei
- Număr anunț
- DA26536520
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
- Furnizor / câștigător
- RAIS PRINT SRL (CUI 11161347)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 897 RON
- Valoare atribuită
- 897 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.