Atribuită Cumpărare directă

*GRUPE SANGUINE seruri hemotest, serologie transfuzie - Anti-AB IgM monoclonal, CLONA 1 (11H5 + 6F9 + ES-15), fl x10ml, 200 teste

Număr anunț
DA26525003
Autoritate contractantă
Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova (CUI 5002177)
Furnizor / câștigător
TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
Cod CPV
33696100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
243,20 RON
Valoare atribuită
243,20 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

243,20 RON

din 243,20 RON estimat