Atribuită Cumpărare directă

LG Monitor LCD 32GK650F-B 32", 2560 x 1440, VA, HDMI, DP, 144 Hz, QHD (superior) 1 ms, Full Wide, rotire 0~90°

Număr anunț
DA26567747
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02472 Bucuresti (CUI 4221039)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
33195100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.306,40 RON
Valoare atribuită
5.306,40 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.306,40 RON

din 5.306,40 RON estimat